LG G4'e Android 5.1.1 Güncellemesi Gelmeyecek

0
0
0
0
0
LG G4'e Android 5.1.1 Güncellemesi Gelmeyecek
LG’nin Yunanistan ofisinden yapılan açıklamaya göre Android Lollipop’un 5.1 sürümü ile gelen yeni amiral gemisi G4 için 5.1.1 güncellemesi yayınlanmayacak. Bu durum, acaba Android M gelecek mi sorularını akla getirdi.
İngiltere’nin lider on-line mobil cihaz satış platformlarından O2 UK ve LG’nin Yunanistan resmi kanalı LG Hellas’ın müşteri sorularına verdiği yanıtlardan elde edilen bilgiler ışığında LG G4’e Android’in 5.1.1 güncellemesinin gelmesi planlanmıyor.

LG G4’ü kutusundan çıkardığınız anda Android 5.1 Lollipop sürümü ile karşılaşıyorsunuz, bu nedenle 5.1.1 güncellemesinin gelmemesi o kadar da üzücü bir haber değil. (bazı hataların düzeltilememesi dışında) ancak bu durum Android’in yeni sürümü olacak olan M kod harfli versiyona dair güncellemenin de gelip gelmeyeceği konusunda sorular uyandırdı.

Bu şüphelerin yanı sıra LG’nin G3 için de Android 5.1.1 güncellemesi gelmeyeceğini duyurması üreticinin direkt olarak Android M’e geçebileceği düşüncesini de doğuruyor; ancak bu konuda da yapılmış resmi bir açıklama henüz yok.

(5.1.1’i atlayalım, 1 sene bekleyip direkt M’e geçelim …)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0