• Anasayfa
  • Mobil
  • LG G4'ün Ekranının Nasıl Olacağı %99 Belli Oldu

LG G4'ün Ekranının Nasıl Olacağı %99 Belli Oldu

0
0
0
0
0
​Güney Koreli şirket LG, bu hafta başında LG G4’ün yaklaşan tanıtım etkinliği için davetiyelerini göndermişti. 28 Nisan’da planlanan tanıtım, aralarında İstanbul’un da olduğu 6 farklı şehir ve ülkede gerçekleştirilecek.
Güney Koreli şirket LG, bu hafta başında LG G4’ün yaklaşan tanıtım etkinliği için davetiyelerini göndermişti. 28 Nisan’da planlanan tanıtım, aralarında İstanbul’un da olduğu 6 farklı şehir ve ülkede gerçekleştirilecek.

Cihazın ekranıyla ilgili türlü söylentiler dolaşıyordu. Boyutu ve çözünürlüğüyle ilgili net olmasa da bazı bilgiler edinmiştik. LG tarafından doğrulanan ekranın, 5.5 inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüğünde geleceği açıklandı. LG, böyle bir ekranın geleceğini doğruladı fakat direkt olarak LG G4 için demedi. Belki çok farklı bir cihaz için de söylenmiş olabilir, fakat 28 Nisan’da LG G4 tanıtılacakken başka bir cihazın ekranıyla ilgili bir bilgi olduğunu düşünmüyoruz.LG’nin aktardığı bir diğer bilgiye göre LG G4, %120 ekran gamı nedeniyle en iyi renk doygunluğunu kullanıcılarına sunacak. Zaten LG G3 ile bu konuda adını ‘en iyiler’ kategorisine sokan LG, G4 ile bu alanda zirveyi hedeflediğini açık bir şekilde gösteriyor. Fakat G3’teki batarya ömrü sıkıntısını göz önüne alacak olursak, G4’ün bataryasının bir önceki modele göre çok daha güçlü olması gerektiğini düşünüyoruz. (ne kadar iyi ekran, o kadar pil harcanması)

Kaynak: AndroidHeadlines
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0