• Anasayfa
  • Mobil
  • LG G4’ün Basın Görüntüsü Sızdırıldı!

LG G4’ün Basın Görüntüsü Sızdırıldı!

0
0
0
0
0
​LG’nin 2014 yılını başarılı bir şekilde geride bıraktığını söyleyebiliriz. Sadece akıllı telefon olarak değil, televizyon vb. gibi ürünlerde de en fazla tercih edilen markalardan bir tanesi oldu. LG 2015 yılında G serisinin yeni üyesini tanıtmaya hazırlanırken, telefonun basın için hazırlanan görüntüsünün sızdırıldığı iddia edildi.
LG’nin 2014 yılını başarılı bir şekilde geride bıraktığını söyleyebiliriz. Sadece akıllı telefon olarak değil, televizyon vb. gibi ürünlerde de en fazla tercih edilen markalardan bir tanesi oldu. LG 2015 yılında G serisinin yeni üyesini tanıtmaya hazırlanırken, telefonun basın için hazırlanan görüntüsünün sızdırıldığı iddia edildi.

İddia edilen görüntüye baktığımızda çift LED flaşının olduğunu ve hoparlörlerin arka tarafa alındığını görüyoruz. Yine sızdırılan fotoğrafa göre cihazın boyutları 148.9 x 76.5 x 9.9 mm olacak. En önemli değişikliğin de tasarım olarak kavisli bir yapıya sahip olması.

5.5 inç Quad HD ekrana ve 64-bit mimarili 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 810 işlemciye sahip olması beklenen telefonun nisan ya da mayıs ayında resmi olarak tanıtılması bekleniyor.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0