• Anasayfa
  • Mobil
  • LG G4, G3'e Göre Çok Farklı Özelliklerle Gelecek

LG G4, G3'e Göre Çok Farklı Özelliklerle Gelecek

0
0
0
0
0
​MWC 2015 etkinliğinde telefonlara resmen doyduk. Haftalardır beklediğimiz Samsung’un ve HTC’nin yeni modellerinin yanı sıra, popülaritesi fazla olmayan şirketlerin tanıttığı akıllı telefonları sizlere aktardık. Şimdi artık gözler yavaş yavaş LG’ye çevrilmiş durumda. 
MWC 2015 etkinliğinde telefonlara resmen doyduk. Haftalardır beklediğimiz Samsung’un ve HTC’nin yeni modellerinin yanı sıra, popülaritesi fazla olmayan şirketlerin tanıttığı akıllı telefonları sizlere aktardık. Şimdi artık gözler yavaş yavaş LG’ye çevrilmiş durumda. 

Bugün yaptığımız bir haberde LG’nin çok farklı bir amiral gemisi üzerinde çalıştığından bahsetmiştik. (LG G4’ten bahsetmiyoruz tabii ki) LG Mobile’ın patronu Cho Juno, LG G4’ün LG G3’e göre çok daha farklı ve gelişmiş özelliklerle geleceğini belirtti. Şirketin, LG UX 4.0 arayüzünü tanıttıktan sonra LG G4’ün duyurusunun yapılması bekleniyor. 

Ekran ve RAM konusunda G3’te olduğu gibi standart çizgisini koruyacağı tahmin edilen LG’nin, kasa ve yongaseti konusunda köklü değişiklikler yapacağı söyleniyor. 32 bitlik NUCLUN işlemcisiyle hayal kırıklığı yarayan LG, 64-bitlik bir yongaseti üzerinde çalışıyor. Samsung, yeni Galaxy modellerinde olduğu gibi muhtemelen bundan sonraki modellerinde de kendi yongasetini kullanacak. LG de Samsung’un izinden giderek Snapdragon’a olan bağımlılıktan kurtulmayı hedefliyor. Fakat daha önce şirketten yapılan açıklamalarda Qualcomm’la yollarına devam edeceklerini belirtmişlerdi.Juno, Samsung’un Galaxy S6’yla birlikte metal kasaya geçiş yapmasını takdirle karşıladıklarını belirterek, LG’nin G4’le birlikte metal kasaya geçiş yapacağının sinyallerini vermiş oldu.

Yeni modelleri için büyük bir maddi kaynak ayırdıklarını belirten Juno, dolayısıyla da beklentilerinin çok yüksek olduğunu söyledi. Bu açıklamaların ardından LG G4’ü daha büyük bir merakla bekler olduk. Cihazın önümüzdeki ay tanıtılması bekleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0