• Anasayfa
  • Mobil
  • LG, G4'ün Ekranıyla İlgili Özelliklerini Anlatan Video Yayımladı

LG, G4'ün Ekranıyla İlgili Özelliklerini Anlatan Video Yayımladı

1
0
0
0
0
LG, G4'ün Ekranıyla İlgili Özelliklerini Anlatan Video Yayımladı
LG, 28 Nisan tarihinde tanıtacağı LG G4'ün kamera özelliklerini anlatan mini bir video yayımladı. QHD ekranla gelecek olan LG G4'ün kamerası ise diğer modellerine göre oldukça geliştirilmiş.
LG bildiğiniz üzere 28 Nisan’da LG G4’ü tüm dünyaya tanıtacak, saat farkından dolayı da 29 Nisan’da İstanbul’da tanıtımı gerçekleştirecek. 

LG’nin bu zamana kadar QHD ekranla geleceği söyleniyordu. Video bize LG’nin ekranının farklı olmasıyla ilgili bir bilgi vermiyor, yani söylenildiği gibi QHD ekranla gelecek. Fakat ekranın bazı iyileştirilmiş özelliklerinden bahsedilmiş.

Örneğin ekran %25 daha parlak olacak ve diğer ekranlara göre %20 daha geniş bir renk yelpazesine sahip olacak. Tabii bu sadece LG’nin yayınladığı tanıtım videosunda şirket tarafından söylenen iddialar. Gerçekten LG’nin iddia ettiği özelliklerin doğru olup olmadığını öğrenmemiz için cihazı incelememiz gerekiyor. 

Bunun dışında LG, düşük ışıklı ortamlarda kullanıcılara yardımı olması açısından geniş açılı 1.8 diyafram ve 16 megapiksel arka kamerasının olacağını duyurmuştu. Aşağıda LG’nin resmi YouTube adresinden yayınladığı tanıtım videosunu izleyeceksiniz.
 

Kaynak: UberGizmo
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0