• Anasayfa
  • Mobil
  • LG'nin Son Telefonu LG G4, Kıvrımlı Ekranla Gelebilir

LG'nin Son Telefonu LG G4, Kıvrımlı Ekranla Gelebilir

0
0
0
0
0
Samsung ve HTC yeni amiral telefonlarını çoktan duyurdu ve sırada LG var. Koreli dev şirketin yeni telefonu LG G4 önümüzdeki ay ortaya çıkacak.
Samsung ve HTC yeni amiral telefonlarını çoktan duyurdu ve sırada LG var. Koreli dev şirketin yeni telefonu LG G4 önümüzdeki ay ortaya çıkacak. LG’nin CEO’su Cho Juno, G4’ün tasarımında radikal değişiklikler yaptıklarını söylüyor. Bunun anlamı onlarca şey olabilir ama bazı kaynaklara göre telefonun ekranı hafif kıvrımlı olacak. Ayrıca arka kapağı spor metal bir yüzeye sahip olabilir. Özellikle de kullanıcı arayüzünde ( UI ) büyük değişiklikler görmeyi bekliyoruz.

Tabi ki de telefonu görmek için LG’nin yayınlamasını bekleyeceğiz ama biz yinede telefonun konsepti hakkında gezen bilgileri yorumlamaya devam edebiliriz.Telefon hakkındaki genel düşünce, kıvrımlı bir ekranla birlikte gelmesi. Bunun dışında 5.5 inçlik 4K çözünürlüklü bir ekranla karşılaşmamaız muhtemel. 4 GB Ram ve 32 ya da 64 GB’lık bir kapasiteye sahip olacağı düşünülüyor. Batarya ise 3,500mAh’lik güçte olması bekleniyor. 18 megapiksellik arka kamera ve 3 megapiksellik ön kamera da telefonun diğer özellikleri içinde. Kullanıcı arayüzünde de büyük değişiklikler yapılması bekleniyor.

Bu özelliklerin hepsinin tasarımcı ve mühendislerin tahmini olduğunu unutmamak gerekli. Daha önce de dediğimiz gibi gerçek özellikleri öğrenmek için hepimiz LG’nin telefonu önümüzde ki ay yayınlamasını bekleyeceğiz.


Kaynak : AndroidHeadlines
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0