LG G4 Kavisli Ekranla mı Çıkacak?

0
0
0
0
0
​LG, CES 2015 fuarında G Flex 2’yi çıkararak bu yılki ilk büyük akıllı telefon duyurusunu gerçekleştirdi. Artık tüm çalışmalar LG G4 modeli üzerinde olacak. LG’nin kurumsal iletişim direktörü olan Ken Hong, CES 2015 fuarında bazı açıklamalarda bulundu.
LG, CES 2015 fuarında G Flex 2’yi çıkararak bu yılki ilk büyük akıllı telefon duyurusunu gerçekleştirdi. Artık tüm çalışmalar LG G4 modeli üzerinde olacak. LG’nin kurumsal iletişim direktörü olan Ken Hong, CES 2015 fuarında bazı açıklamalarda bulundu.

Hong net olarak bir açıklama yapmamış olsa da, LG’nin G3'ten sonra çıkaracağı son telefonun adı LG G4 olmayabilir. Yine Hong’un açıklamalarından yola çıkarak LG’nin G4’ü (biz şimdilik G4 diyelim) en iyi donanımla piyasaya süreceğini söyleyebiliriz.

Rakiplerinden farklı bir iş yapmak ve kullanıcılarına farklı deneyimler sunmak isteyen LG, rakipleriyle aynı donanımsal özelliklerine sahip olacağı için haliyle rekabette farklılaşmak da zorlaşıyor. Android kullanıcılarının telefonlarına daha az sadık olduğunu belirten Hong, iOS kullanıcılarının ise markalarına çok daha bağlı olduğunu belirtiyor.
 

 LG G4 kavisli ekranla gelebilir

LG Display'in son basın açıklamasında şirketin CES 2015'te Bellagio otelinde ortaklar ve müşteriler için çeşitli ürün ve teknolojilerin sergilendiği özel bir showroom oluşturdu. Aşağıda gördüğünüz görselde, iki kenarı da kavisli özel bir panel göründü.inews24.com'un haberine göpre Active Bending olarak adlandırılan bu ekran hazır ve ilk müşterisinin Xiaomi olacağı söyleniyor. Xiaomi'nin Arch modelinin iki kenarının da kavisli olacağı söyleniyordu. Xiaomi'nin bu cihazı için gerekli olan paneli LG sağlayabilir. Paylaşılan görselde ekranın 6 inç ve HD çözünürlüğe sahip olduğu görülüyor. 
 

 Sistem özellikleri nasıl olacak?

Çıkan son haberlere göre G4’ün Snapdragon 810 yongaseti, 3 ya da 4 GB RAM, G Pen ekran kalemi gibi teknolojik özelliklere sahip olacağını söyleyebiliriz. Çıkış tarihi ise muhtemelen bu yılın yaz aylarında olacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0