LG G4'le İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

0
0
0
0
0
LG G4'le İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı
​LG G2 ve G3’ün yakaladığı başarılı satış rakamlarının ardından herkes, LG’nin çıkaracağı son G serisi akıllı telefonu bekler oldu.1.5 aylık bekleme süresinin ardından tanıtılacak olan LG G4’le ilgili yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor.
LG G2 ve G3’ün yakaladığı başarılı satış rakamlarının ardından herkes, LG’nin çıkaracağı son G serisi akıllı telefonu bekler oldu.1.5 aylık bekleme süresinin ardından tanıtılacak olan LG G4’le ilgili yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor.

Samsung’un Snapdragon 810’a olan yaklaşımı, LG’de olmayacak gibi duruyor. LG G4’de işlemci olarak Snapdragon 810’un olacağına kesin gözle bakılıyor. Eğer ısınma problemini çözemeyecek gibi olurlarsa LG’nin NUCLUN yongasetini kullanması da düşük bir ihtimal olarak göze çarpıyor. (bana kalırsa LG, eğer ısınma problemini aşamazsa NUCLUN yerine Snapdragon’un bir alt versiyonu olan 805'i kullanacaktır)

Bunun yanında 4GB RAM kullanılacağına dair birçok haber yapılmıştı. Fakat şirketin G serisinin son telefonunda muhtemelen 3 GB RAM kullanılacak. Kamerasıyla ilgili iddialara göre 16 MP çözünürlüğünde bir kamera bulunacak. Geçen yılın lazer odaklama ve gelişmiş OIS teknolojileriyle birlikte düşünürsek, LG’nin akıllı telefon piyasasındaki en iyi kameralardan birine sahip olacağını söyleyebiliriz.

Geçen sene yaz döneminde LG G3’ü çıkartan LG, bu sefer LG G4’ü Şubat ayı sonundaki MCW 2015 etkinliğinde tanıtacak. Tanıtım tarihiyle ilgili bir aksilik çıkmazsa telefonun Nisan-Mayıs dönemi gibi piyasada olması bekleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0