• Anasayfa
  • Mobil
  • LG G4 Dünya Mobil Kongresi'nde Tanıtılmayacak

LG G4 Dünya Mobil Kongresi'nde Tanıtılmayacak

0
0
0
0
0
LG, Barselona’da yapılacak olan Mobil Dünya Kongresine katılmayacak. Teknoloji dünyasından dev isimlerin katılacağı ve yeni amiral gemisi telefonlarını tanıtacağı fuarda LG G4 de dolayısıyla tanıtılmayacak. 
LG, Barselona’da yapılacak olan Mobil Dünya Kongresine katılmayacak. Teknoloji dünyasından dev isimlerin katılacağı ve yeni amiral gemisi telefonlarını tanıtacağı fuarda LG G4 de dolayısıyla tanıtılmayacak. 

Gelen bilgiye göre LG G4, bir önceki modelin üzerinden en az 1 sene geçtikten sonra tanıtılacak. Eğer bu bilgi doğruysa 2015 Mayıs’ına kadar G4’ü görmek mümkün olmayacak. Yine de MWC 2015’te yer alacak olan şirketin birkaç yeni giyilebilir cihaz tanıtacağı söyleniyor. Bu arada LG’nin direkt olarak Apple Watch'a karşı yeni üst düzey bir akıllı saat tanıtabileceği de kulağımıza gelen haberler arasında. LG G4'ün sızdırılan özelliklerinde işlemci olarak Snapdragon 810 kullanacağı ve Quad HD 5312 × 2988 çözünürlükteki ekranının arka yüzünde 16 megapiksel'lik kamerası ve ön yüzünde ise 13 megapiksel kamerasının olacağı belirtilmişti. Bunun yanı sıra 3GB RAM'e sahip olacağı söyleniyordu.  2015'in en çok tercih edilen Android telefonlarından biri olması beklenen LG G4'ün kesin tanıtım tarihi konusunda ise Kore'li firmadan henüz bilgi gelmedi.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0