LG G4 Önümüzdeki Ay Tanıtılacak!

0
0
0
0
0
Birçok firmanın üst seviye cihaz tanıtımlarından sonra gözlerin çevrildiği LG, Nisan ayının sonlarına doğru G4 modelini tanıtacağı söyleniyor.
Samung'un Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge, HTC'nin One M9 modellerini tanıtmasıyla merakla beklenen 2 cihaz haline gelen Sony tarafındaki Xperia Z4 ve LG'nin G4 model üst seviye cihazlarında beklentiler artmaya başladı.

Sony ve LG bu konudaki sessizliğini korurken ortaya çıkan birçok sızıntı ve görsellerin artması birçok çevre tarafından tanıtımın yaklaştığına işaret ediliyor.

Şimdiki konumuz ise LG'nin iddia edilen G4 modelinin tanıtım zamanı ile ilgili.Şimdi ise The Korea Herald tarafından ortaya atılan söylentiye göre LG önümüzdeki ay, yani Nisan 2015'in sonlarına doğru merakla beklenen LG G4'ün tanıtımını yapacak.

Ayrıca aynı kaynağa göre sürekli söylenti olarak dolaşan ve ortaya çıkan görsellerde de ihtimali güçlenen G Flex ile başlayan kıvrımlı ekran tasarımını bu cihaz kadar olmasa da hafif bir kıvrım ile G4'e de aktaracağı söyleniyor.

LG G4'ün şimdiye kadar ortaya atılan söylentiler ve kaynaklara göre beklenen özellikleri ve detaylarına bu haberimizden ulaşabilirsiniz. Ayırca bu haberimiz ile de LG G4'e ait olduğu iddia edilen görsellere bakabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0