• Anasayfa
  • Mobil
  • LG’nin Çift Kameralı Phablet Modeli G4 Pro’nun Bazı Özellikleri Belli Oldu

LG’nin Çift Kameralı Phablet Modeli G4 Pro’nun Bazı Özellikleri Belli Oldu

0
0
0
0
0
LG’nin büyük ekranlı modeli LG G4 Pro’nun özellikleri ortaya çıktı. Bu özelliklere göre phablet modeller arasında en iddialı cihazlardan bir tanesi LG G4 Pro olacak.
Galaxy Note 5’ten sonra yakın bir zamanda duyurulacak olan iPhone 6s Plus’ın phablet modeller arasında ilk iki sırada yer alıp birbirlerine üstünlük kurmaları bekleniyordu, çıkan söylentilerin ardından muhtemelen bu iki cihazın arasına LG G4 Pro da girecek.

Kore medyası tarafından LG’nin kurtarıcı kahramanı olarak belirtilen G4 Pro’nun phablet modeller arasında ‘seçkin’ bir yere sahip olacağı söyleniyor.

Sağlam kaynaklardan gelen bilgilere göre LG G4 Pro, çift kameraya sahip olacak. Buradaki çift kamera ön ve arka olarak değil, yüksek ihtimalle sadece arka kısımda yer alacak. (ufak bir ihtimalle de cihazın ön kısmında olacağı söyleniyor) Sanki özçekim modasının ardından ön kısımda yer alsaydı daha iyi olurdu gibi geliyor bana ama yine de resmi bir açıklama gelmeden peşin peşin karar vermeyelim. (sonuçta çift özçekim kamera olarak da gelebilir) Bunun dışında işlemci olarak Snapdragon 820’nin kullanılabileceğine dair ciddi söylemler vardı, son bilgiler ise şirketin Snapdragon 810’da karar kıldığı yönünde. (LG G Flex 2 ile bitirilen aşırı ısınma sorunuyla karşılaşmak istemiyorlar) 5.8 inçlik QHD çözünürlüğünde IPS-LCD ekranla geleceği söylenen LG G4 Pro’nun 4 GB DDR4RAM’e sahip olacağı belirtiliyor. 

Cihazın tüm özelliklerinin resmiyet kazanmasının ardından Galaxy Note 5 ve iPhone 6s Plus’la karşılaştırılmasının ne kadar mantıklı olduğunu daha iyi anlayacağız.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0