• Anasayfa
  • Mobil
  • LG, G4’ten Sonra Yeni Modeli LG G4 S’i Duyuracak

LG, G4’ten Sonra Yeni Modeli LG G4 S’i Duyuracak

0
0
0
0
0
Her şirket gibi akıllı telefon yelpazesini hem sistem özelliklerine hem de fiyatlarına göre yaymak isteyen LG, G4’ten daha düşük özelliklere sahip yeni modelini yakında duyuracak.
Bu yılın başında LG G4 S’le ilgili görüntüler ilk olarak Rusya’da ortaya çıkmıştı fakat isim konusunda bir netlik bulunmuyordu. Modelin GFXBench sitesi üzerinde görüldüğü belirtilmiş, ayrıca Verizon veritabanında da bir model keşfedilmişti. Bu zamana kadar net bir açıklamanın yapılmadığı cihazın artık LG G4 S olduğu net bir şekilde ortaya çıktı.

Dün yayımlanan bir rapora göre LG G4 S, tasarım olarak LG’nin amiral gemilerinden G4’ü andırıyor. 5.2 inç büyüklüğünde ve 1080 x 1920 çözünürlüğünde ekranıla gelecek olan cihazda 1.5GHz saat hızında çalışan 8 çekirdekli işlemci bulunacak. Arka kamerasının ise lazer otofokuslu 8 MP çözünürlüğünde olacağı iddia ediliyor.

LG G4 S, önümüzdeki ayın ikinci yarısından itibaren satışa sunulacak. Bu özel modelin fiyatıyla ilgili bir bilgiye henüz sahip değiliz ama LG G4’e göre daha düşük bir fiyata sahip olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0