• Anasayfa
  • Mobil
  • LG G4, Tüm Dünyadan Önce Ülkemizde Satışa Çıkıyor!

LG G4, Tüm Dünyadan Önce Ülkemizde Satışa Çıkıyor!

3
1
0
0
0
LG, alışılanın aksine bu sefer LG G4'ü dünya genelinde ilk olarak ülkemizde satışa sunuyor!
LG, geçtiğimiz ay içerisinde aralarında İstanbul’un da bulunduğu 6 farklı şehirde LG G4’ün dünya genelinde tanıtımını gerçekleştirmişti. Şimdi sıra telefonun Cuma günü belli olan ön sipariş fiyatından sonra ürün teslim edileceği tarihe geldi.

Daha önce üst düzey şirketlerin akıllı telefonlarını satışa çıkardığı ülkeler arasında ülkemize pek öncelik verilmezdi. Fakat gelen haberler bizim adımıza oldukça sevindirici.

Öncelikle LG G4’ün Hong Kong’la birlikte ilk satışa çıkarılacağı ülkenin Türkiye olduğunu belirtelim. 2199 TL fiyatla satışa çıkarılan telefonun hatırlayacağınız üzere 6 renk seçeneği bulunuyor.Daha önce LG G4’ün ön siparişle satış fiyatının 2399 TL’den başlayacağı söylenmişti. Fakat sonradan fiyat güncellenerek 2199 TL’ye çekilmişti.

22 Mayıs’tan itibaren ön siparişle satın alınan LG G4’ün dağıtımına başlanacak. Az önce de söylediğimiz gibi ilk olarak Hong Kong ve Türkiye’de ön siparişlerin dağıtılacağı LG G4, daha sonra Kuzey Amerika ve Güney Asya’daki kullanıcılara ulaştırılacak.
3
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
0
0
0