• Anasayfa
  • Mobil
  • LG G4’ün Diğer Basın Görselleri de Yayınlandı!

LG G4’ün Diğer Basın Görselleri de Yayınlandı!

0
0
0
0
0
​Dün sabah saatlerinde sizinle paylaştığımız haberimizde LG G4’e ait bir basın görselinin sızdırıldığından bahsetmiştik. Haberimizde LG G4’ün yalnızca hafif kavisli şeklinde, yalnızca gövdesinin arka kısmı görünüyordu. Bugün ortaya çıkan görüntülerde ise akıllı telefonun hem önden hem de yan kısmından çekilen görüntüleri paylaşıldı.
Dün sabah saatlerinde sizinle paylaştığımız haberimizde LG G4’e ait bir basın görselinin sızdırıldığından bahsetmiştik. Haberimizde LG G4’ün yalnızca hafif kavisli şeklinde, yalnızca gövdesinin arka kısmı görünüyordu. Bugün ortaya çıkan görüntülerde ise akıllı telefonun hem önden hem de yan kısmından çekilen görüntüleri paylaşıldı.

Yayınlanan görselde cihazın ön tarafında, büyük bir kamera sensörü bulunuyor. Bir önceki modelde 2.1 MP olan ön kamera, birçok kullanıcı tarafından cihazın en zayıf kısmı olarak nitelendiriliyordu. Sanıyoruz ki LG, G4 modeliyle özçekim kamerasını biraz daha standartların üzerine çekecek.

Bir önceki sızdırılan görüntülerde de bahsettiğimiz üzere LG G4’ün arka kamerasının her iki tarafında odaklama için lazer otofokus sensörü ve çift LED flaş bulunuyor. Bunların dışında cihazda olması beklenen ana sistem özellikleri, 5.5 inç büyüklüğünde Quad HD ekran, Snapdragon 810 işlemci, 3 GB RAM ve 20 MP arka kamera.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0