• Anasayfa
  • Mobil
  • LG G4'ün Kamerası, Galaxy S6 Kadar İyi Olacak!

LG G4'ün Kamerası, Galaxy S6 Kadar İyi Olacak!

0
0
0
0
0
LG, yaptığı yeni ve heycanlanrıcı reklamlarıyla birlikte, önümüzdeki günlerde çıkacak olan LG G4 telefonunun beklentilerini oldukça yükseltti. Bugün de bu tanıtımlara devam ederek yeni kamerası hakkında bir video yayınladı.
LG, yaptığı yeni ve heycanlanrıcı reklamlarıyla birlikte, önümüzdeki günlerde çıkacak olan LG G4 telefonunun beklentilerini oldukça yükseltti. Dün itibariyle kullanıcı merkezli yeni LG UX 4.0 arayüzünü tanıttı. Bugün de bu tanıtımlara devam ederek yeni kamerası hakkında bir video yayınladı.

Video maalesef çok fazla detay içermiyor ama şunu söyleyebiliriz ki kamera oldukça kuvvetli. F1.8 geniş açılı kamerasıyla neredeyse Galaxy S6’nın F1.9 kamerasıyla aynı derecede. Ayrıca kamera hakkında beklentiler ise çekim ortamındaki ışıkları emen ve yüksek derecede fotoğraf kalite sağlaması yönünde.LG G4 ile ilgili söylentilerden bir tanesi, 16MP’lık sensörlü kamerasının olacağı yönünde. Diğer bir söylenti ise, telefonun 20 MP’lık bir kamera modülüne sahip olacak olması. Şurası kesin olan bir şey varsa akıllı telefon LG G3’e göre çok daha geniş lenslere sahip olacak.

Tabii ki daha bu konuların hiçbiri net değil. Hepimiz 28 Nisan’da telefonun yayınlanmasını bekleyeceğiz ve bu bilgilerin ne kadar doğru olup ne kadar yanlış olduğunu göreceğiz.

 

Kaynak: PhoneArena
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0