• Anasayfa
  • Mobil
  • LG’den Samsung’a Anında Karşılık: Efendiii, LG G5’in Ekranı da Kapanmayacak!

LG’den Samsung’a Anında Karşılık: Efendiii, LG G5’in Ekranı da Kapanmayacak!

0
0
0
0
0
LG’den Samsung’a Anında Karşılık: Efendiii, LG G5’in Ekranı da Kapanmayacak!
LG, Samsung’un Galaxy modellerinde yer alacak ‘Always On Display’ özelliğinin aynısını yayımladı.
Teknoloji şirketlerinin konu ne olursa olsun, arka planda kalmaya hiç bir zaman tahammülleri olmuyor. Samsung’un yeni Galaxy modellerinde ‘Always On Display’ yani ‘ekranın sürekli açık kalması’ özelliğinin olacağıyla ilgili son birkaç gündür yoğun haberlerin çıkması, LG’ye de bu konuda hemen bir adım attırdı. LG, G5 modelinde bulunacak bu özelliği -bunun da adı Always On- ön plana çıkartan bir GIF paylaştı.

Bu ekran modundan kısaca tekrar bahsedecek olursak, kullanıcılar ekranı açmadan tüm bildirimleri görebilecekler. Aslında LG’nin paylaştığı GIF, Samsung’la ilgili çıkan benzer haberlere göre konuyu daha iyi açıklamış. Gelen çağrıları, mesajları ya da aramaları görebileceğiniz bu ekran modu -bu alanı istediğiniz farklı uygulamalarla kişiselleştirebileceğinizi düşünüyorum-, zannediyorum ki Galaxy modellerinde olduğu gibi çok fazla enerji tüketimi yapmayacaktır. 
 

Never go asleep while others do.LG G5, Always ON.#LG #LGG5 #G5

Posted by LG Mobile on 9 Şubat 2016 Salı

LG G5, bir önceki modellerine çok daha gelişmiş özelliklerle tanıtılacak. Önceki modellerde olmayan parmak izi okuyucusu, arka kısımda yer alacak çift kamera ve metal gövdeye sahip olacak cihazla ilgili tüm bilgilere, şirket tarafından 21 Şubat tarihinde yapılacak duyuruyla birlikte kavuşacağız.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0