LG G5, Samsung’un 10 Yıl Önce Kullandığı Bang & Olufsen Ses Teknolojisine Sahip Olacak!

0
0
0
0
0
LG, birkaç gün sonra tanıtımını yapacağı G5 modelinde güçlü ses teknolojisi Bang % Olufsen’in olacağını duyurdu.
MWC 2016 yaklaştıkça edindiğimiz bilgilere yenileri ekleniyor. Bu sefer haber sızıntı değil, direkt olarak LG tarafından açıklandı. Şirket, LG G5 modelinde B&O Play’in Bang & Olufsen adında güçlü bir ses teknolojisinin olacağını duyurdu. B&O Play’i daha önce duymamış olabilirsiniz ama kısaca şu bilgiyi verelim: Danimarka merkezli olan şirket, yüksek kaliteli görsel-işitsel ürünlerin üretimini gerçekleştiriyor.

LG’den bu konuyla ilgili fazla bir detay gelmedi, dolayısıyla biz de çok ayrıntı veremiyoruz. LG G5 sahiplerinin bu zamana kadar ki en iyi ses deneyimine sahip olacağını söylemekle yetinen şirket, bu anlamda B&O Play ile işbirliği içerisinde olduğunu belirtti.Bang & Olufsen ses geliştirme özelliği LG’nin mobil cihazında ilk kez kullanılacak olsa da bu özellik aslında yıllar önce başka telefonlar tarafından kullanılmıştı. Örneğin aşağıdaki görselde yer alan telefon, Samsung’un 2006 yılında duyurduğu ve Bang & Olufsen teknolojisine sahip olduğu bir telefonmuş. O zamanların yabana atılmayacak özelliklerine sahip olan bu telefon, 262 bin renkli TFT ekrana, Bluetooth bağlantı desteğine, VGA kameraya ve dahili hoparlöre sahipmiş. Bunun dışında lüks telefon üreten şirketlerden Vertu 2014 yılında Signature Touch adında bir telefon duyurmuştu ve bu cihaz da Bang & Olufsen ses teknolojisine sahipti.

LG G5’te gelişmiş ses teknolojisi dışında Snapdragon 820 işlemci, 5.5 inç büyüklüğünde Quad HD ekran ve çift arka kamera yer alacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0