• Anasayfa
  • Mobil
  • ​LG G5'in Şimdi de Kılıfı Ortaya Çıktı!

​LG G5'in Şimdi de Kılıfı Ortaya Çıktı!

0
0
0
0
0
LG G5'e ait kılıf görselleri sızdırıldı ve bir bağlamda dün çıkan prototip de onaylanmış oldu.
Bu yılın en bomba telefonlarından biri olması beklenen LG G5'in dün prototip görselleri internet alemine sızdırılmış, bizde bu haberimizde bu görselleri sizler ile paylaşmıştık. Özellikle tasarım olarak aşina olduğumuz G serisine nazaran birkaç küçük değişiklik, yenilik barındıran prototip, LG sevenlerin de oldukça ilgisini çekmişti.

Şimdi ise Gizmobic tarafından sızdırılan G5'in kılıf görselleri, bir bakıma dün sızdırılan prototibin de doğruluğunu kanıtlıyor. Kılıfı incelediğimizde dün yaptığımız haberde de bahsettiğimiz gibi ilk olarak çift kamera sensörü göze çarpmakta.

Telefonda karşımıza çıkan en önemli özelliklerden biri de, G serisinde alıştığımız ses buton düğmelerinin artık arka kısımda bulunmayacak oluşu. Sağl alt kısma konulan ses butonları, bazı kullanıcılar tarafından pek beğenilmiş değil fakat telefon genel olarak kullanıcıdan onay almış durumda. 

LG G5, 21 Şubat tarihinde düzenlenecek Mobile World Congress 2016 kapsamında gün yüzüne çıkacak. Henüz fiyat konusunda bir bilgi bulunmuyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0