• Anasayfa
  • Mobil
  • LG G5’in Arkasında, Magic Slot Ek Bağlantı Yuvasının Olduğu Net Bir Şekilde Görüldü

LG G5’in Arkasında, Magic Slot Ek Bağlantı Yuvasının Olduğu Net Bir Şekilde Görüldü

0
0
0
0
0
LG G5’te olması beklenen en önemli özelliklerden olan Magic Slot ek bağlantı yuvası, paylaşılan fotoğraflarla net bir şekilde görülüyor.
Android Authority, bu aralar deyim yerindeyse şov yapıyor. MWC 2016’nın en merak edilen iki telefonu Galaxy S7 ve LG G5’le ilgili ciddi bilgiler sızdıran teknoloji sitesi, LG G5’te olacağı söylenen Magic Slot özelliğinin var olduğunu yayımladığı bir görselle ortaya çıkardı. 

Görselde cihazın arka kısmında bir çıkıntının olduğu, fakat işlevinin tam olarak ne olduğu henüz bilinmiyor. İlk bakışta ekstra batarya modülü gibi görünüyor olsa da kamera modülü hatta hoparlör dahi olabileceği söyleniyor. Zaten bu konu üzerinde de çok fazla durulmuyor, çünkü lansmanla birlikte bazı aksesuarlar da muhakkak ortaya çıkacaktır. Daha çok Magic Slot ek bağlantı yuvasının bulunduğu konuma dikkat çekiliyor.

Yapılan iddialar arasında, bataryayı çıkarmak için alt kısımdaki şişkin yapının Magic Slot olarak kullanılacak olma ihtimalinden bahsediliyor. Farklı söylemler geliyor olsa da akla en yatkın olan şimdilik bu gibi görünüyor.iPad Pro modelindeki bağlantı noktasına benzer bir şekle sahip olacak Magic Slot, enerji ve veri aktarımının yanı sıra aksesuar kullanımına da zemin hazırlayacak.

Son olarak LG G5’le ilgili bugün paylaştığımız haberimizde, cihazın işlemcisinin de hemen hemen kesinleştiğini aktarmıştık.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0