LG G5'in Kasası Plastik Çıktı!

1
0
0
0
0
LG G5'in Kasası Plastik Çıktı!
LG'nin Mobil Dünya Kongresi'nde tanıttığı yepyeni üst seviye telefonu G5'in metal olarak bahsedilen kasasında plastik kaplama olduğu ortaya çıktı.
Mobil Dünya Kongresi'nde özel bir tanıtım etkinliği ile tanıştığımız LG G5, teknik özellikleri ile oldukça iyi bir cihaz olduğunu gösterirken özellikle yapılan tasarımsal değişikliği ile dikkat çekmişti.

Daha önce deri kapaklı bir tasarıma sahip olan LG G4'ün yeni versiyonunda yekpare bir metal kasa tasarımı kullanılmış, batarya değişikliği, Micro SD kart girişi ve özel aparatlarının takılabilmesi için altından bir yuva bulunuyordu.
 

Yukarıdaki videoda ilk ön incelememizde de görebileceğiniz LG G5'in metal olarak belirtilen kasasında görünen yüzde plastik kaplama olduğu ortaya çıktı. Yani LG, metal kasa kullandık derken doğru söylüyor. Fakat dış cephesinde plastik kaplama olduğu için bir metal kadar darbelere dayanıklı olamayacak. Yere düşme ve çizilme gibi durumlarda üstteki plastik kısım zarar göreceği için bir HTC One serisi gibi sağlamlık beklememek gerekli sanki.

"Nasıl yani?" diyecek olursanız aşağıdaki videodan LG G5'teki metal kasa üzerine yapılan plastik kaplamayı görebilirsiniz.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0