• Anasayfa
  • Mobil
  • "Apple Yaparsa Ben De Yaparım" Diyen LG, G5 SE Modelini Hazırlıyor!

"Apple Yaparsa Ben De Yaparım" Diyen LG, G5 SE Modelini Hazırlıyor!

0
0
0
0
0
Apple'ın iPhone SE lansmanının ardından LG tarafından ortaya çıkan detaylara göre LG G5'nide iPhone'a benzer bir şekilde G5 SE modeli yolda!
Her zaman büyük üreticiler arasında bir çekişmeyi görmekteyiz. Bunların en popülerleri ise Apple, Samsung, LG, Sony ve HTC gibi mobil cihaz üreticileri arasında yaşanmakta. Birbirlerinin hareketlerini an be an takip eden firmalar, önemli yenilikleri ve detayları da sürekli kendilerine uygulayarak pazara sunarlar.

İşte buna son örnek ise LG cephesinden geliyor. Apple'ın daha yeni tanıttığı 4 inçlik iPhone SE modeli ile beraber Apple, Special Edition'ın kısaltmasını bir model adında kullanarak yeni nesil bir 4 inç iPhone piyasaya sürmüştü.Şimdi ise LG bu yöntemi sevmiş olacak ki LG G5 için de bu tarz bir model adına yönelik patent aldı. LG G5 SE adında isim patenti alan firmanın bu hareketinin ardından LG tarafında bir G5 SE modeli gelebileceği konuşulmaya başlandı.

Bu konuda ise iki tahminim bulunuyor. Birincisi ya LG firması Special Edition adının hakkını vererek daha iyi özelliklere sahip bir LG G5 sunacak, ya da tıpkı Apple'ın yoğun talep olan 4 inçlik versiyona geri dönmesi gibi LG de klasik G2, G3 ve G4'teki tasarıma benzer özel bir G5 modeli sunacak olabilir. Ama bunlar sadece şahsi tahminlerim olduğunu belirteyim.

Bakalım ilerleyen zamanlarda böyle bir cihaz görecek miyiz. Olursa IFA 2016'da olur gibi hissediyorum ben.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0