Qualcomm, LG G5’in Hangi İşlemciye Sahip Olacağını Açıklayan Bir Tweet Paylaştı

0
0
0
0
0
Qualcomm’un Twitter hesabından yapılan paylaşım, LG G5’in Snapdragon 820 işlemciyle geleceğini doğruladı.
MWC 2016 yaklaştıkça tanıtılacak mobil cihazlarla ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Etkinliğin Galaxy S7 ile birlikte en merak edilen cihazlarından olan LG G5’in işlemcisiyle alakalı olarak son zamanlarda oldukça çok şey söylendi. Dün bir tweet paylaşan Kaliforniya merkezli çip üreticisi, LG G5’in Snapdragon 820’ye sahip olacağını teyit etmiş oldu.

Aslında tweet’te direkt olarak LG G5 adı geçmiyor, fakat geçmesine de gerek yok değil mi? Şu günlerde LG ve Snapdragon 820 kavramları yan yana geldiğinde herkeste ‘haa, demek ki LG G5’te Snapdragon 820 olacak’ düşüncesinin oluşması gayet doğal

LG, bugüne kadar Qualcomm’un hep en hızlı işlemci birimini tercih etmişti, LG G4’e kadar. O zamanların fırtına gibi esen işlemcisi Snapdragon 810 bir ara çok fazla ısınma yaptığı gerekçesiyle LG tarafından G4 modelinde tercih edilmemiş, yerine Snapdragon 808 kullanılmıştı.Daha önce yayımlanan Benchmark test sonuçları, Snapdragon 820’nin LG G5’i performans olarak üst seviyeye taşıyacağını göstermişti. Bakalım bizimkiler (Lütfi’yle Aydo) LG G5’i yerinde test etme fırsatını yakalayabilecekler mi.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0