Yeni Tasarım İle Gelen LG G5'in Tüm Tasarımsal Detayları Canlı Olarak Görüntülendi!

0
0
0
0
0
LG'nin yeni amiral gemisi G5'in en çok merak edilen tasarım konusuna ait açık seçik detayları sızıntı fotoğraflar ile ortaya çıktı.
Merakla beklediğimiz LG G5 hakkında bugün sizlere bu haberimizden tüm detayları aktarmıştık. Şimdi ise ortaya çıkan sızıntı görüntüler ile yeni tasarım anlayışı da ortaya çıkmış oldu. Görüntü olarak metal bir kasaya sahip olduğu görülen LG G5'te arkadan görünüş olarak LG üretimi olan Nexus 5X'e benzerliği göze çarpıyor. Önden bakıldığında klasik bir LG görünümü sergileyen telefon nedense bana oldukça şık göründü.

Aslında arkadaki parmak izi okuyucusu biraz garip duruyor gibi hissettirse de klasik anlayışından uzaklaşmış olan LG'nin kullanıcılar açısından nasıl bir geri dönüt alacağı ise yapılacak tanıtım sonrasında ortaya çıkacak.Dubai'de şimdiden satışa çıkmış olan sitede 680 Dolar civarında bir fiyata sahip olan LG G5'in  650-700 Dolar aralığında bir fiyata sahip olacağını da buradan öngörebiliyoruz. Çift arka kamerası ve ses açma ve kısma tuşlarının telefonun soluna alındığı net bir şekilde görünen görsellerde ön taraftaki görüntüsüne göre cihaz biraz daha ovalleştirildiği de net bir şekilde belli oluyor.

Arkadaki bombeden vazgeçerek düz bir şekle bürünmüş olan LG G5, 21 Şubat'da Barselona'da tanıtılacak ve biz de Webtekno olarak yerinde takip edeceğiz. Cihaz ile ilgili tüm detayları da buradaki bağlantıdan görebilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0