• Anasayfa
  • Mobil
  • LG, 21 Eylül’de “Yeni Bir Şey” Gösterecek

LG, 21 Eylül’de “Yeni Bir Şey” Gösterecek

0
0
0
0
0
LG’nin 21 Eylül’de gerçekleştireceği lansmanın reklamı “yeni bir şey” sloganını kullanarak hepimizi merak içinde bırakıyor.
1 Ekim’de LG, yeni üst düzey telefon modeli V10’un tanıtımını yapmayı planlıyor; ancak yeni çıkan bir reklam görseli, firmanın yakın zamanda duyurmayı planladığı tek modelin bu olmadığını işaret ediyor.

LG’nin orta seviye diyebileceğimiz LG-H740 model numaralı telefonu, paylaşılan görselde görebileceğimiz üzere amiral gemisi modelinden 1 hafta önce tanıtılacak.

Daha önce Geekbench testinde görülen LG- H740’ın 5.7 inç bir ekrana sahip olacağı ve 1.5 GHz hızında, Snapdragon 615 işlemci taşıyacağı öğrenilmişti. 2 GB RAM taşıyacağı belirtilen bu telefon, 12 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kamera taşıyacak.
8 GB dahili depolama alanı bulunduran cihaz ayrıca Android 5.1 işletim sistemi ile piyasaya çıkacak.

LG Class olarak da bilinen bu modelin, ismindeki “Class” ibaresinden ve yukarıdaki görselde yazan "yeni bir şey" ibaresinden dolayı yeni bir üst segment telefon olacağı da düşünülmüştü; ancak ortaya çıkan özellikleri telefonun orta seviye diyebileceğimiz bir yerde olduğunu işaret ediyor.Görselden öğrendiğimiz kadarı ile 21 Eylül’de tanıtılacak olan cihaz, elbette bu tarihten önce de piyasaya çıkmayacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0