• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung’tan Sonra LG de Android 6.0 Marshmallow Güncellemesinin Geleceği Telefonları Açıkladı

Samsung’tan Sonra LG de Android 6.0 Marshmallow Güncellemesinin Geleceği Telefonları Açıkladı

1
0
0
0
0
Samsung’tan Sonra LG de Android 6.0 Marshmallow Güncellemesinin Geleceği Telefonları Açıkladı
Android’in artık ismini de belirlemiş olduğu Android 6.0 Marshmallow’un LG’deki hangi cihazlara güncelleme olarak geleceği belli oldu.
Samsung, önümüzdeki günlerden itibaren Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin hangi telefonlara geleceğini şuradaki haberimizde duyurmuştu. Şimdi sıra diğer üretici firmalardan gelecek olan güncelleme haberlerini beklemeye başladık. Son haberler ise LG’den geldi.

Şirket, Android 6.0 güncellemesinin geleceği cihazları açıkladı. Buna göre LG G3, G4, G Flex, G Flex 2 ve G PAd 10.1, Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin geleceği modeller olarak açıklandı. Herkesin merakla beklediği ‘Acaba LG G2’ye de güncelleme gelecek mi?’ sorusunun cevabı da belli oldu. Şirket, G2 modeline maalesef Android 6.0 güncellemesini getirmeyecek. LG’nin bu zamana kadar en fazla satan modeli olan G2’ye güncellemenin gelmeyecek olması, muhtemelen cihazı kullanan tüm kullanıcıları kızdıracak. Fakat daha önce birçok forum ve haber sitelerinden gelen yorumlar, LG G2’nin Android 5.0 güncellemesinden sonra başka bir güncelleme almayacağına yönelikti. (yine de ROM’u muhakkak çıkacak, illegal bir şekilde olsa da isteyenler Marshmallow’u cihazlarına yükleyecektir)

Geçtiğimiz yıl LG’nin güncelleme dağıtma konusunda ne kadar başarısız olduğunu hatırlıyoruz. Android 5.0 Lollipop, LG G3’e o kadar çok geç geldi ki artık hepimiz ümidimizi kesmiştik. Bakalım bu yıl da aynı şekilde güncelleme bekleyen LG kullanıcıları mutsuz olacak mı.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0