• Anasayfa
  • Mobil
  • LG Music Bazı Kullanıcılarına Yüksek kalite Hizmet Verecek

LG Music Bazı Kullanıcılarına Yüksek kalite Hizmet Verecek

0
0
0
0
0
LG Music Bazı Kullanıcılarına Yüksek kalite Hizmet Verecek
Son çıkan söylentilere göre LG’nin SmartWorld uygulamaları arasında yer alan müzik servisi, üst seviye LG cihaz kullanan kullanıcılara ayrıcalıklı hizmet sunacak.
LG Nexus’un da aralarında olacağı üst segment cihazların kullanıcılarına hi-fi, yani yüksek kalitede müzik hizmeti sunmayı planlayan Güney Kore merkezli üreticinin bu hizmeti, İngiltere, Amerika, Brezilya, Çin, İtalya, Fransa ve Rusya gibi 70 ülkede hizmet verecek ve 192 kHz’de 24 bit müzik yayını sunacak.

LG G4, G3, G2 ve G Flex 2 ile yararlanabileceğiniz bu serviste yüksek kaliteli içerikler normal fiyatın %50’si oranında daha pahalı olacak ve her ay iki parçayı ücretsiz olarak hi-fi kalitede edinebileceksiniz.

LG Mobil İletişim’in Tüketici İlişkileri Müdür Yardımcısı Chris Yie, konu ile ilgili açıklamasında “Yüksek kaliteli müzik hizmetimiz sadık olan LG müşterilerimize daha fazla fayda sağlamayı amaçlayarak hayata geçirdiğimiz bir proje. MP3 kalitesi çoğu kullanıcı için yeterli olsa da Hi-Fi desteği sunan LG telefonların kullanıcıları çok daha zengin bir dünyayı tecrübe etme fırsatı bulacaklar bu sayede” diyerek LG Music hizmetinin avantajlarından bahsetti.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0