• Anasayfa
  • Mobil
  • LG'nin Üreteceği Nexus 5'in En Net Görseli Ortaya Çıktı!

LG'nin Üreteceği Nexus 5'in En Net Görseli Ortaya Çıktı!

0
0
0
0
0
Google'ın bu yıl hem LG'ye hem de Huawei'ye yaptıracağı yeni Nexus 5 (2015) serisi telefonlardan LG tarafındaki Nexus ortaya çıktı.
Her sene Android kullanıcıları için kendi markası adını taşıyan Nexus ürünleri üreten Google, bunu bizzat kendisi üretmek yerine firmalar ile anlaşarak onlara ürettiriyor. Samsung, LG ve Motorola'da gördüğümüz bu duruma bu sene Huawei de ekleniyor. ancak Google bu sıradaki Nexus cihazlarında bir farklılığa giderek sadece Huawei'ye değil, aynı zamanda LG'ye de Nexus ürettirerek 2 farklı model ile karşımıza çıkacak.

Son dönemde bu telefonlar için onlarca farklı şeyler yazıladursun bu sefer ortaya çıkan resim ile beraber LG tarafındaki Nexus 5'in nasıl görüneceğini de anlamış oluyoruz.Yukarıda görmüş olduğunuz cihaz LG'nin yeni Nexus'u olacak. Lazer otofokusa sahip bir kamers ve sanki 3 led flaş kullanılmış gibi geldi. Bunun dışında tasarım LG'den daha çok Motorolavari bir tasarım hissi uyandırdı bende. Hatta o yuvarlak boşluk da Motorola'nın M'si içinmiş hissine kapıldım bir an. Ancak sizlere kısa bir süre önce buradan bahsettiğimiz render görüntülerine de oldukça benziyor olması da dikkat çekiyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0