• Anasayfa
  • Mobil
  • LG’nin Bu Akıllı Telefonunun Fiyatı Yalnızca 10 Dolar!

LG’nin Bu Akıllı Telefonunun Fiyatı Yalnızca 10 Dolar!

1
0
0
0
0
LG’nin TracFone LG Prepaid Lucky LG16 isimli Android akıllı telefonunun fiyatı 10 dolara kadar düşürüldü.
Biz genelde üreticilerin hep üst seviye akıllı telefonlarıyla ilgileniriz ve aşağı taraflarda neler olduğunu pek bilmeyiz. Artık fiyatı bin dolar ve üzerinde seyreden akıllı telefonların olduğu piyasada yalnızca 10 dolar değerinde bir Android cihaz görünce bizim de dikkatimiz bu yöne çevrildi.

Walmart isimli online alışveriş sitesinde TracFone LG Prepaid Lucky LG16 adındaki Android cihazın fiyatı yalnızca 9.82 dolar. (10 dolar bile değil yani) Muhtemelen satışının sonlandırılması için yapılan bu indirim, cihazın 10 dolar altına satılan en iyi telefonlar arasında olmasını sağlamış olabilir.

3.8 inç büyüklüğünde bir ekrana ve 1.2GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemciye sahip olan TracFone LG Prepaid Lucky LG16, microSD ile 32 GB’a kadar yükseltilebilen 4 GB’lık dahili hafızaya sahip. 3 MP çözünürlüğünde arka kamerası bulunan modelde, 3G ve Bluetooth bağlantı destekleri yer alıyor. İşletim sistemini ise Android 4.4 KitKat oluşturuyor. (ben en fazla Jelly Bean falan bekliyordum, bu sürümü desteklemesi bile süper) 7.3 saat konuşma süresine ve 9.9 gün bekleme süresine sahip olan cihazın Google Play’de 1 milyondan fazla uygulamaya erişebildiğini belirtelim.

Cihazı satın almak isteyenler -alabilecek olanlar-, satışa sunulduğu web adresine şuradan ulaşabilirler. 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0