• Anasayfa
  • Mobil
  • LG’nin G5 Modeliyle Birlikte Duyurduğu Birbirinden Başarılı Modüler Aksesuarlar

LG’nin G5 Modeliyle Birlikte Duyurduğu Birbirinden Başarılı Modüler Aksesuarlar

0
0
0
0
0
Bizim de yerinden takip ettiğimiz MWC 2016 etkinliğinde LG, G5’le birlikte modüler aksesuarların da duyurusunu gerçekleştirdi.
Tasarım olarak önceki G serisi modellerine daha farklı bir yapıyla karşımıza çıkan LG G5, modüler aksesuarlarıyla da MWC 2016’nın en çok konuşulan modellerinden olmayı başardı. Komple metal bir gövdeyle gelen LG G5, değiştirilebilen bir bataryaya sahip. 

Değiştirilebilir bataryasıyla Google’ın Project Ara (modüler yapıdaki telefon projesi) telefonunu anımsatan özelliklere sahip olan LG G5, şirketin geliştirdiği diğer aksesuarlarla birlikte kullanıcılara dijital kamera ve yüksek kalitede müzik dinleme deneyimlerini yaşatmayı vaat ediyor.

DSLR kameralardaki fiziksel fotoğraf çekme tuşunu LG CAM Plus ismindeki modüler aksesuarla LG G5 kullanıcılarının deneyimine sunan LG, bu sayede fotoğrafların daha rahat çekilebilmesini sağlıyor.Hi-Fi Plus ise LG G5’e daha yüksek çözünürlükte ses çıkışı sağlıyor. Bang & Olufsen ortaklığıyla geliştirilen Hi-Fi Plus için, G5 dışındaki diğer akıllı telefon ve bilgisayarlarla uyumlu olarak çalışabilen bir oynatma cihazı görevi gördüğünü söyleyebiliriz.LG 360 VR

LG G5’teki USB Type-C portunu kullanarak akıllı telefona bağlanan LG 360 VR, şirketin söylemlerine göre kolayca taşınabiliyor ve çok da fazla teknik görünmüyor. 1.88 inç büyüklüğünde 2 adet 960 x 720 piksel çözünürlüklerinde ekran bulunan LG 360 VR, YouTube 360 ve Google Cardboard uygulamalarını destekliyor.LG 360 kamera

LG’nin yeni taşınabilir kamerası olan LG 360 kamera ile 13 MP çözünürlüklü geniş açılı çift kamerasıyla 16 MP çözünürlüğünde 360 derece görüntü elde edilebiliyor. 2K video desteğiyle YouTube 360 için içerikler üretebilmenizi sağlayan 360 kamerayla Street View için görüntüler de üretme şansınız bulunuyor.Bu arada hala izlemediyseniz Lütfi'yle Aydoğan'ın LG G5'le G4 modellerini kıyaslama videosuna bir göz atın derim.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0