LG'nin Özel Etkinlik Tarihi Açıklandı!

0
0
0
0
0
LG yeni etkinliği için ilginç davetiye tasarımı ile dikkatleri üzerine topladı.Güney Koreli teknoloji üreticisi LG’nin yeni etkinlik tarihi ve detayları haberimizde.
Güney Koreli teknoloji üreticisi LG, Amerika Birleşik Devletler’in New York kentinde düzenlenecek olan etkinliği duyurdu. LG etkinliği için oldukça gizemli “klaket” şeklindeki davetiyeler basılmış. Davetiyenin üzerinde yapımcı olarak LG, yönetmen olarakta davetliler yazılmış.1 Ekim’de düzenlenicek etkinlikte hangi ürünlerin tanıtımı yapılacağı henüz belli değil. Fakat davetiyeden anlaşılacağı gibi bir media akış servisi veya cihazı tanıtabileceği bekleniyor. Herkesin merakla beklediği etkinliğe bu ilginç davetiyeler bizi daha da çok meraklandırıyor diyebiliriz. (Davetiyesine kadar gizemli olan etkinlikten umarım kayda değer bir ürün yada servis çıkar.)

Aslında bir ürün değilde, medya akış servisi tanıtması ihtimali daha yüksek görünüyor. Hakkında kesin bir bilgi olmaması bizim için daha da merak konusu oluyor. Yabancı forumlarda ise davetiyeden de belli olacağı gibi etkinliğin konusu sinema ile ilişkili olacağı yönünde. Bekleyip göreceğiz. (Davetiyeye yakışır bir etkinlik olması dileğiyle...)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0