• Anasayfa
  • Mobil
  • LG'nin Windows Phone'lu Telefonu Lancet 21 Mayıs'ta Geliyor!

LG'nin Windows Phone'lu Telefonu Lancet 21 Mayıs'ta Geliyor!

1
0
0
0
0
Yaklaşık 1 hafta önce detayları ortaya çıkan LG'nin Windows Phone'a sahip telefonu LG Lancet, 21 Mayıs'ta satışa çıkabilir.
Windows 10 ile özellikle mobil platformda patlama yapması beklenen Microsoft'un Lumia cihazlarıyla alıştığımız Windows telefonlara ara sıra diğer markalar da destek vermekte.

Son olarak bu haberimizde sizlere aktardığımız LG Lancet, LG'nin Windows Phone kullanacağı yeni telefonu olarak dikkatleri üzerine çekmişti. Fakat Amerika'daki Verizon operatörüne özel olacak bu telefonun maalesef genel satışa çıkma ihtimali pek bulunmuyor.4.5 inç 480x854 çözünürlüğünde ekranı, Snapdragon 410 işlemcisi 1GB RAM, 8GB arttırılabilir depolama alanı, 8MP arka VGA ön kamerası ve 2100mAh bataryası gibi detaylara sahip olacak olan LG Lancet, Windows 10 güncellemesini de alacak.

LG telefonlarda çift tıklamayla ekranı açma kapama özelliği olan Knock-On'a da sahip olacak olan bu telefonda eli açıp kapama ile fotoğraf çekme özelliği olan Gesture Shot da bulunacak.21 Mayıs'ta satışa çıkacağı söylenen LG Lancet'in fiyatı hakkında bir detay bulunmuyor. Ancak Verizon kulanıcıları için oldukça uygun olacağı da kesin denilebilecek bir tahmin olacaktır.

Son olarak LG'nin aynı özelliklere sahip ürünleri farklı isimlerle de yayınlama durumu olduğu için, farklı bir model adıyla dünya genelinde satışa çıkma ihtimalini de düşünebiliriz aslında. Fakat şu an için böyle bir bilgi bulunmadığını belirteyim. Bu şimdilik sadece benim tahminim.

Kaynak: PhoneArena
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0