• Anasayfa
  • Mobil
  • LG'nin Yeni Telefonu Escape 2, AT&T'nin Sitesinde Ortaya Çıktı

LG'nin Yeni Telefonu Escape 2, AT&T'nin Sitesinde Ortaya Çıktı

0
0
0
0
0
LG'nin ortaya çıkan yeni telefonlarına bir yenisi AT&T'nin sitesinde ortaya çıktı. LG Escape 2 adını alacak olan telefon orta seviye özellikler ile gelecek.
LG'nin son dönemlerde ortaya çıkan orta seviye telefonları ve Windows işletim sistemini kullanan Lancet modelinin yanı sıra bir de LG Escape 2 adında bir yeni modeli daha ortaya çıktı.

Amerikan operatörlerinden AT&T'nin sitesinden sızan kullanım kılavuzu ile ortaya çıkan telefon orta seviye özelliklere sahip olacağı da belli oldu.Sızan kılavuza göre 4.7 inçlik HD IPS ekrana sahip olacak olan Escape 2, 4 çekirdekli Snapdragon 410 işlemcisi, Adreno 306 grafik işlem birimi  ve 1GB RAM'e sahip olacak. 8GB'lık dahili depolama kapasitesi 32GB'a kadar MicroSD kart desteği sunuyor.Ayrıca 8MP arka kamerası bulunan telefonda ön kameranın çözünürlüğü ise 1MP olarak kullanılmış. Çıkarılabilir 2100mAh batarya ile ortalama bir kullanım vaad eden bu yeni telefon Android 5.0 Lollipop ile geliyor.LG'nin KnockeOn, KnockCode, QSlide gibi teknolojilerine sahip olacak bu cihazın şu an için fiyatı ve gireceği pazarlar bilinmiyor. Ancak ilk modelinin AT&T'ye özel bir model olması nedeniyle yine sadece AT&T için satışa çıkma olasılığının fazla olduğunu da belirtmekte fayda var.

Kaynak: AT&T
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0