• Anasayfa
  • Mobil
  • LG, Şimdiden Galaxy S7’yle Dalga Geçmeye Başladı!

LG, Şimdiden Galaxy S7’yle Dalga Geçmeye Başladı!

0
0
0
0
0
LG, Şimdiden Galaxy S7’yle Dalga Geçmeye Başladı!
Yeni modellerin tanıtımı üzerinden henüz birkaç gün geçmiş olmasına rağmen atışmalar başladı.
Güney Kore merkezli iki dev şirket LG ve Samsung, MWC 2016’yla birlikte amiral gemisi telefonlarının tanıtımını gerçekleştirdiler. Kendilerine göre farklı alanlarda daha güçlü özellikleri bulunan LG G5 ve Samsung Galaxy S7 modelleri, bir önceki modellerine göre çok daha geliştirilmiş durumdalar. 

Yavaş yavaş piyasaya çıkacakları tarihleri bekleyip ‘şöyle daha detaylı bir inceleme yapalım’ diye düşünürken LG, ‘dakka 1 gol 1’ deyip Galaxy S7’yle şimdiden uğraşmaya başladı.

‘Telefonunun ne yapabileceğini düşünme, telefonunla neler yapabileceğini düşün’ diyerek Galaxy S7’ye göndermede bulunan LG, bunu da LG G5 ile uyumlu aksesuarları ön plana koyduğu bir görselle anlatmaya çalışmış. (7 olan bu aksesuar sayısını Galaxy S7’deki 7 rakamıyla birleştirip bir şaka yapmış hınzırlar)
 
LG bu paylaşımıyla açık açık G5’in Galaxy S7’den çok daha iyi olduğunu söylüyor, bunu da LG G5’in modüler yapıya kavuşmasını sağlayan aksesuarlarına (şurada detaylıca bahsetmiştik) ve kullanım fonksiyonlarının fazlalığına dayandırıyor. Sizin yorumlarınıza göz attığımda ise genel olarak ‘bu yıl LG’nin yılı olacak’ şeklinde fikirlerinizin olduğunu gördüm. İddialı laflar eden LG, sizce G5 ile Galaxy S7’ye kafa tutabilir mi?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0