LG, Steve Jobs'a Yalancı Dedi

1
0
0
0
0
LG, Steve Jobs'a Yalancı Dedi
LG’nin akıllı telefon pazarındaki amiral gemisi G3’ün lansmanı bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde yapıldı.
LG’nin akıllı telefon pazarındaki amiral gemisi G3’ün lansmanı bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde yapıldı. Bu lansman esnasında yeni nesil akıllı telefonu tanıtıyorken ekranda retina ekran kullanıldığına dair bilgi verdi.

Steve Jobs ilk iPhone 4 tanıtıldığında retina ekran için; İnsan gözünün 12 inç ekrandaki retina çözünürlüğünü doğal olarak algılayabileceğini söylemişti. Ve 12 inç büyüklüğün altındaki ekranlarda 300 ppi pikselin kayıp olarak algılanacağını dile getirmişti.

Steve Jobs’un bu sözleri için kocaman bir yalan diyen LG, biz akıllı telefonumuzda 300 ppi piksel yoğunluğunun üzerine çıktık ve rakiplerimizin bunu yapamayacağını biliyoruz. Ekrandaki pikseller arka ışık ile bir uyum içinde ve hiçbir kayıp olmadan görülebiliyor.

Akıllı telefon piyasasına hızlı giriş yapan LG rakipleri kadar kullanıcıları da şaşırtarak piyasaya çıkacak olan yeni akıllı telefonları bekliyor. Geçtiğimiz günlerde Microsoft, Samsung ile dalga geçerek Galaxy S5’i uzaya yolladı, LG Mobile, merhum Steve Jobs’un arkasından yalancı dedi, ve daha neler neler. Buradan tüm teknoloji devlerine sesleniyoruz. Sakin olun!
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0