• Anasayfa
  • Mobil
  • Çamaşır Makinesi ve Ütü Derdini Ortadan Kaldıran Dolap: LG Styler

Çamaşır Makinesi ve Ütü Derdini Ortadan Kaldıran Dolap: LG Styler

1
0
0
0
0
​LG’nin geçtiğimiz yıllarda geliştirdiği akıllı kıyafet temizleme dolabı LG Styler, CES 2015 fuarında tekrar karşımıza çıktı. LG Styler, çamaşır makinesi ve ütüye zaman ayıramayan ya da ayırmak istemeyen kişiler için oldukça ideal bir çözüm olabilir.
LG’nin geçtiğimiz yıllarda geliştirdiği akıllı kıyafet temizleme dolabı LG Styler, CES 2015 fuarında tekrar karşımıza çıktı. LG Styler, çamaşır makinesi ve ütüye zaman ayıramayan ya da ayırmak istemeyen kişiler için oldukça ideal bir çözüm olabilir.

LG Styler, kıyafetin temizliği için çamaşır makinesine ya da kırışıklıkları ortadan kaldırmak için ütüye ihtiyaç duymuyor. Tüm bunları hızlı bir şekilde kendi başına yapabilen LG Styler, koku giderme özelliği sayesinde sigara, yemek ya da ter kokusu gibi istenmeyen kokuları ortadan kaldırabiliyor. Hızlı Tazeleme özelliği sayesinde askıyla taşınırken kırışan kıyafetleri de giderebiliyor. Pantolon Kırışıklık Önleme özelliği sayesinde, yarım saatlik bir kullanımla pantolonları ütülü bir şekilde kullanıma sunuyor. Bu dolapta, LG’nin çamaşır makinelerinde kullandığı True Stream teknolojisi kullanılıyor. Bir düğmeye basarak bakteri ve mikropları yok ederek takım elbise ve mont gibi temizliği diğer kıyafetlere göre nispeten zor olan kıyafetleri temizleyebiliyor.

Dolapta kullanılan Akıllı Teşhis ve NFC özelliği sayesinde cihazın bakıma ya da tamire ihtiyaç duyulduğu zamanlarda, ürünü kullanan kişi akıllı telefon üzerinden uyarı alıyor. 

LG Styler’ın fiyatı henüz açıklanmadı, fakat çok yüksek bir rakamla satışa çıkarılmazsa büyük bir rağbet göreceğini söyleyebiliriz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0