• Anasayfa
  • Mobil
  • LG'nin Yeni Kullanıcı Arayüzü UX 4.0 Çıktı

LG'nin Yeni Kullanıcı Arayüzü UX 4.0 Çıktı

0
0
0
0
0
LG'nin Yeni Kullanıcı Arayüzü UX 4.0 Çıktı
​LG, basın davetiyelerini de dağıtarak 28 Nisan’da son akıllı telefonu LG G4’ün tanıtımını gerçekleştirecek. Hatta LG G4’ün tanıtımı yapılacak olan ülkeler arasında İstanbul da bulunuyor.
LG, basın davetiyelerini de dağıtarak 28 Nisan’da son akıllı telefonu LG G4’ün tanıtımını gerçekleştirecek. Hatta LG G4’ün tanıtımı yapılacak olan ülkeler arasında İstanbul da bulunuyor.

LG, G4’ü tanıtmadan önce akıllı telefonda kullanılacak olan UX 4.0 adındaki arayüzü tanıttı. Bir önceki versiyonuna göre daha çok kullanıcı odaklı olduğu belirtilen arayüzü, aynı zamanda kişilerin ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilebilecek. 

LG UX 4.0’la birlikte gelecek olan özelliklerin bazılarından bahsedelim. Mesela Quick Shot adındaki özellik sayesinde kullanıcılar, telefonları kilitli olsa dahi ses kısma tuşuna iki kez bastığında fotoğraf çekebilecek. Ayrıca Uzman Modu’ndaki kamera özelliği de DSLR kullanıcıları için geliştirilmiş. 

Bu özelliklerin dışında Smart Alert isimli özelliğin kullanıcılara hava durumuyla ilgili bilgi vermesi dışında, havanın durumuna göre kullanıcıya yapabileceği uygun aktiviteleri öneriyor. Daha yeni bir hale getirilen Takvim uygulaması Facebook’tan çekilen takvim verilerine de yer veriyor. Smart Board ise farklı kaynaklardan toplanan verileri tek bir pano üzerinde gösteriyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0