• Anasayfa
  • Mobil
  • LG’den Çift Ekranlı Phablet Model Geliyor: LG G4 Pro (ya daLG V10)

LG’den Çift Ekranlı Phablet Model Geliyor: LG G4 Pro (ya daLG V10)

0
0
0
0
0
Geçtiğimiz hafta TENAA kayıtlarında ortaya çıkan LG’ye ait modelin LG G4 Pro (ya da LG V10) olduğu söyleniyor.
Hepimiz gözümüzü IFA’ya dikmiş, yeni gelecek olan duyuruları beklerken Twitter’daki fenomen kullanıcılardan olan @EvLeaks’ten ilgi çekici bir haber geldi. EvLeaks’e göre LG yeni bir model üzerinde çalışıyor ve bu cihazın arka yüzünde V10 logosu olacak. Bu sebeple 'ismi LG G4 Pro mu yoksa LG G4 Note mu olacak?' kargaşasına cihazın duyurusu resmiyet kazanana kadar V10 ismi de eklenecek. 

Cihazda tıpkı LG G4’te olduğu gibi 5.7 inç büyüklüğünde ve 1440 x 2560 çözünürlüğünde ekran yer alacak. Cihaz gücünü ise 6 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 808 işlemciden alacak. Diğer özelliklerinin ise 16/5 MP çözünürlüklerinde arka ve ön kamera, 3 GB RAM ve microSD kart destekli 64 GB dahili hafıza alanı olması bekleniyor. EvLeaks’in söylemlerine göre cihazın ön yüzünde ikinci bir ekran daha olacak. Bu ekran da muhtemelen cihazın üst kısmında bulunan hoparlör ızgarasının altında yer alacak. Bizim de aklımıza Samsung’un 2010 yılında çıkardığı Continuum modeli geldi. (gerçi o modelde kamera alt kısımda bulunuyordu)

EvLeaks’in tahminleri ve edindiği bilgiler, genelde gerçek çıkıyor. O yüzden biz şimdilik bu phablet modele LG V10 diyelim. Cihazın önümüzdeki Ekim ayından itibaren şirket tarafından duyurulması bekleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0