LG Watch Urbane'in Yeni Videosu Yayınlandı

0
0
0
0
0
LG Watch Urbane'in Yeni Videosu Yayınlandı
LG bugün, Watch Urbane ile ilgili bir yeni video daha yayınladı. Telefon hakkında daha önce bir haber hazırlamıştık, ama bazı özelliklerini tekrar belirtecek olursa normal bir saat görünümünde olan akıllı Watch Urbane, 512MB RAM ve 4 GB depolama alanına sahip. 1.2GHz Snapdragon 400 işlemcisi ile 410mAh bataryası da diğer özellikleri.
LG bugün, Watch Urbane ile ilgili bir yeni video daha yayınladı. Telefon hakkında daha önce bir haber hazırlamıştık, ama bazı özelliklerini tekrar belirtecek olursa normal bir saat görünümünde olan akıllı Watch Urbane, 512MB RAM ve 4 GB depolama alanına sahip. 1.2GHz Snapdragon 400 işlemcisi ile 410mAh bataryası da diğer özellikleri.

LG Watch Urbane, LG’nin en son giyilebilir Android cihazı. Şirket, G Watch R’dan öğrendiklerini bu telefona yansıtıyor. Bugün yayınlanan videoda saatin ne kadar şık bir görünüme sahip olduğunu görebiliyoruz. Jiroskop, ivmeölçer, pusula, barometre ve kalp ritmi sensörleri de LG Watch Urbane'nin içinde bulunan donanımlardan birkaçı. Ayrıca tanıtım videosunda akıllı saat tanıtımından daha çok moda ile ilgili bir ürünün tanıtımı yapılmış gibi gözüküyor.Kaynak: AndroidCentral
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0