LG'den Kapaklı Telefon Geliyor: LG Wine Smart

0
0
0
0
0
​Bir zamanlar özellikle Nokia’nın çıkarmış olduğu kapaklı telefonlar,  cep telefonunda yeni bir dönem başlatmış ve büyük rağbet görmüştü.  Daha sonra çıkan akıllı telefonlar, kapaklı telefonların popülaritesini ortadan kaldırmıştı. LG, tekrar o yıllara dönüşünün sinyalini LG Wine Smart ile verdi.
Bir zamanlar özellikle Nokia’nın çıkarmış olduğu kapaklı telefonlar, cep telefonunda yeni bir dönem başlatmış ve büyük rağbet görmüştü. Daha sonra çıkan akıllı telefonlar, kapaklı telefonların popülaritesini ortadan kaldırmıştı. LG, tekrar o yıllara dönüşünün sinyalini LG Wine Smart ile verdi.
 
Tüm yatırımlarını akıllı telefon ailesi G üzerine odaklayan LG, nostaljik tatları günümüz teknolojisiyle birleştiriyor. LG, Wine Smart adını verdiği kapaklı akıllı telefon için bir de internet sitesi tasarladı. Özel reklam kampanyalarının yapılacağı LGwinesmart-event.com sitesinde görselleri paylaşan LG, cihazın üzerine özel bir fonksiyon tuşu yerleştirmiş.
 
Hangi işletim sisteminin kullanıldığı bilinmeyen LG Wine Smart, ABD, Kore ve Japonya’da satışa sunulacak. Cihazın önümüzdeki hafta tanıtılması bekleniyor. Bakalım eskilerin en fazla rağbet gören kapaklı telefonu, “akıllı telefon” olunca eskisi gibi aynı ilgiyi görebilecek mi?
 

 Ve LG Smart Wine duyuruldu!

LG'nin akıllı telefonu Smart Wine, resmi olarak duyuruldu. Detaylarına şuradaki haberimizden ulaşabilirsiniz.
 
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0