LG'nin X-Men Temalı X Serisi Telefonları Geliyor: 6 Farklı Telefon, 6 Özellik!

0
0
0
0
0
LG'nin X-Men serisi telefonları bu yaz geliyor. 6 farklı model ile gelecek seri, 6 özelliğe odaklanacak. LG'nin X-Men serisi modellerine birlikte göz atalım...
LG’nin bir süredir gündemde olan X-Men temalı akıllı telefon serisinin bu Temmuz ayında satışa çıkacağı iddia ediliyor. Dünyaca ünlü teknoloji yayını ZDnet’in iddialarına göre cihaz Temmuz ayı içinde Birleşik Devletler, Avrupa ve Güney Amerika’da raflardaki yerini alacak. Seride 6 farklı model, farklı özelliklere odaklanacak.

 LG X-Men Serisinde Hangi Modeller Yer Alacak?

LG X-Men X serisinde yer alacak modeller ise LG X Cam, LG X Screen, LG X Max, LG X Style, LG X Mach, LG X Power olacak… Modellerin çoğu hakkında detaylı bilgi bulunmamakla birlikte cihazların eklerinin ipuçları verdiği düşünülüyor. Örneğin, LG X Mach modelinde “mach” takısıyla yüksek hızlı bir cihaza gönderme yapılırken LG X Max’te büyük ekran özelliği ön plana çıkarılıyor olabilir.

 Fiyatlar Ne Olacak?

Gelecek cihazların donanımsal özellikleri ve tasarımları hakkında henüz bir detay bulunmuyor. Fiyatların ise 180 dolar - 200 dolar aralığından başlayabileceği düşünülüyor. Bakalım LG X-Men serisi ne zaman ortaya çıkacak?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0