LG, Yepyeni İki Telefonunu Duyurdu!

0
0
0
0
0
LG, Mobil Dünya Kongresi'nde sergileyeceği iki yeni telefonunun duyurusunu gerçekleştirdi.
21 Şubat'ta Samsung'un Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge lansmanlarının hemen ardından devreye girerek G5 modelini tanıtacak olan LG, bu lansman öncesi Mobil Dünya Kongresi'nde sergileyeceği yeni serisi X'i duyurdu. X Cam ve X Screen adında iki model ile başlatılan bu yeni seri LG'nin tıpkı Samsung'un Galaxy A serisiyle yaptığı gibi orta ve alt seviyeye premium deneyimi getirmek amaçlanmış.

Kamera performansı olarak önde olacak X Cam ve LG V10'da ilk defa gördüğümüz ikinci ekrena sahip olan X Screen modelleri orta seviyede yepyeni tercih kapılarını tüketicilere açmış olacak.5.2 inç Full HD ekran, 1.14GHz hızındaki 8 çekirdekli işlemcisi, 2GB RAM, 16GB depolama alanı, 13MP ve 5MP olmak üzere çift arka kamera ve 8MP ön kamerası ile dikkat çekecek olan X Cam modeli, bu noktada sanki LG G5'te gelecek çift arka kameraya ışık tutuyor.

Bir diğer cihaz olan X Screen ise biraz önce de bahsettiğim gibi LG V10'un orta, hatta alt seviye hali gibi görünüyor. 1.2GHz dört çekirdekli işlemci, 5 inç HD ekran'ın yanı sıra 1.7 inçlik ikinci bir ekrana sahip oalcak. 2GB RAM ve 16GB depolama alanı ile gelecek cihaz 13MP arka ve 8MP ön kameranın yanı sıra 2.300mAh bataryaya da sahip olacak.

21 Şubat'taki G5 lansmanının ardından 22 Şubat'ta görücüye çıkacak olan telefonları Mobil Dünya Kongresi'nde detaylı olarak bir ön bakış ile sizlere bildireceğiz. Bakalım, uygun fiyatlı telefon arayanların derdine çare olabilecek mi.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0