• Anasayfa
  • Mobil
  • LG Yeni Arayüzünü G5'in Bulunduğu Videoyla Tanıttı!

LG Yeni Arayüzünü G5'in Bulunduğu Videoyla Tanıttı!

0
0
0
0
0
LG'nin yeni arayüzü olan LG UX 5.0, G5'in bolca göründüğü ve özelliklerinden bahsedildiği reklam videosuyla tanıtıldı.
Akıllı telefon sektöründeki en iyi telefon modellerinden birisine sahip olan LG, birkaç hafta önce tanıttığı G5 ile akıllı telefonlara yeni bir soluk getirmişti. Çıkarılabilir bataryası, birbirinden marifetli ve çeşitli aksesuarlarıyla bir telefondan çok daha fazlasını yapabileceğini gösteren LG G5, yeni bir reklam videosunda göründü.

Bu reklam videosu LG'nin yeni arayüzü sürümünü, yani LG UX 5.0'i tanıtmak amacıyla çekildi. Reklamda G5 oldukça sık kullanıldı çünkü UX 5.0'ın ne gibi marifetlere sahip olduğu gösteriliyor. 3 farklı aşamadan oluşan reklamın ilk aşamasında UX 5.0'ın oyun için özelleştirildiğinden bahsediliyor. İkinci aşamada gelişmiş fotoğraf kalitesinden ve görsel öğelerden, üçüncü aşamada ise arayüzün ne kadar basit, kullanışlı ve erişilebilir olduğundan söz edilmiş.
 


İlk aşamada, LG G5'in ön plana çıkmasını sağlayan en önemli unsurlardan birisi olan aksesuarlar tanıtılıyor. "LG Friends" isimli bu aksesuarlar, çeşitli işlevleri sayesinde eğlence, güvenlik ve diğer amaçlarla kullanılabiliyor.İkinci aşamada LG G5'in fotoğraf özelliklerinden bahsediliyor. Cihazın otomatik fotoğraf çekme özelliğine, farklı çerçevelerden kayıt yapma özelliğine ve video düzenleme özelliklerine değinilmiş.Üçüncü ve son aşamada ise telefonun yeni arayüzünün ne kadar kullanışlı olduğu gösterilmiş. Yeni saat uygulaması, LG Health, Smart Doctor, giriş ekranı düzenleme uygulaması gibi uygulamaların bahsedildiği bu bölüm, cihazın ne kadar kullanışlı ve basit olduğunu anlatıyor. Bu aşamada eski telefonunuzdaki verilerin LG G5'e ne kadar kolay aktarılacağından da bahsedilmiş.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0