• Anasayfa
  • Mobil
  • LG, Yepyeni Bir Amiral Gemisi Üzerinde Çalışıyor

LG, Yepyeni Bir Amiral Gemisi Üzerinde Çalışıyor

0
0
0
0
0
LG, Yepyeni Bir Amiral Gemisi Üzerinde Çalışıyor
​LG’nin G serisiyle birlikte çıkardığı LG G2 ‘nin çok fazla rağbet görmesinin ardından şirket G Pro serisini sonlandırarak G3 üzerine yoğunlaşmıştı. 
LG’nin G serisiyle birlikte çıkardığı LG G2 ‘nin çok fazla rağbet görmesinin ardından şirket G Pro serisini sonlandırarak G3 üzerine yoğunlaşmıştı. 

LG’nin mobil platformuyla ilgilenen Cho Jun-ho’nun açıklamalarına göre LG, yepyeni bir modeli tanıtmak istiyor. Üst seviye bir akıllı telefon modeli tanıtacaklarını belirten Jun-ho’nun söylemlerinden yola çıkarsakj, cihazın 800 doların üzerinde bir etiket fiyatıyla satışa sunulması bekleniyor. LG’nin G Pen isim hakkını tescil ettirmesinden sonra böyle bir modelin çıkacağını zaten tahmin ediyorduk. Ayrıca her ne kadar LG’nin kendi ayarında rakipleri olmasa da Sony’nin Xperia Z3-Z3 Compact ya da Samsung’un Galaxy S6-S6 Edge modellerini çıkarması, LG’nin de bu yönde bir adım atması için itici bir güç olmuş.2015 yılıyla birlikte satışlarda yüzde 20’lik bir artış hedefleyen LG, tek bir model yerine iki farklı amiral gemisiyle yoluna devam edecek. Modellerden bir tanesi LG G4 olacak fakat diğer modelin isminin ne olacağı belli değil. Muhtemelen IFA 2015’te tüm detaylar ortaya çıkacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0