• Anasayfa
  • Mobil
  • Lise 1 Öğrencisi Çayan, Apple’ın Açığını Buldu

Lise 1 Öğrencisi Çayan, Apple’ın Açığını Buldu

14
2
1
1
0
Lise 1 Öğrencisi Çayan, Apple’ın Açığını Buldu
Mersin’de okuyan lise birinci sınıf öğrencisi Apple’da açık bulduğunu iddia ederek “Benim için Apple’da her şey bedava” dedi.
Mersin’de okuyan lise birinci sınıf öğrencisi Apple’da açık bulduğunu iddia ederek “Benim için Apple’da her şey bedava” dedi.

Açığı cep telefonuna ücretli bir oyun yüklerken keşfettiğini söyleyen Çayan Temel, “Apple’dan ücretli bir oyun satın aldım fakat benden ücret kesmediler. Ayrıca ücretin herhangi bir sınırlaması yok, 1 TL ile 210 TL arasında herhangi bir uygulamayı ücretsiz olarak indirebiliyorum” dedi.

Apple’ı arayan ve durumdan haberdar eden Çayan’a Apple’ın yapmadığı kalmamış. Konuyla ilgili durumu anlatan Çayan, “Bana teşekkür ettiler ve müzik hediye edeceklerini söylediler. Hesabınıza girip müzik indirebilirsiniz dediler fakat hesabımı kapatmışlar. Ayrıca Apple cihazımdan 3-4 saat internete giremedim” dedi. (bi “sen nasıl bizim açığımızı bulursun la?” demedikleri kalmış) 

Kendisine ayıp edildiğini söyleyen Çayan, “En azından kredi yükleyebilirlerdi. Onu bile yapmayıp direkt hesabımı kapattılar. Ben de bu açığı çevremdeki insanlara öğreterek onların bu uygulamalara ücretsiz olarak erişmesini sağlayacağım” dedi. (kankam benim)

Çayan konuşmasının sonunda “Benim için en iyisi Apple, çünkü her şey bedava” dedi. Kaynak: iHA
 

 
14
2
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
14
2
1
1
0