• Anasayfa
  • Mobil
  • Snapchat'te Yayınlanan İlk Dizi Projesi: Literally Can’t Even

Snapchat'te Yayınlanan İlk Dizi Projesi: Literally Can’t Even

0
0
0
0
0
Birçok kullanıcının haberleşme uygulaması olarak bildiği Snapchat, sağlam bir medya şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bu konudaki en büyük adımı “Literally Can’t Even” isimli diziyle atan Snapchat, takipçileri üzerinde büyük merak uyandırmayı başardı.
Birçok kullanıcının haberleşme uygulaması olarak bildiği Snapchat, sağlam bir medya şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bu konudaki en büyük adımı “Literally Can’t Even” isimli diziyle atan Snapchat, takipçileri üzerinde büyük merak uyandırmayı başardı.

Snapchat’e yüklenecek olan dizinin bölümleri, uygulamada olduğu gibi zaman geçtikçe ortadan kaybolacak. Ortalama uzunluğu 5 dakika olarak belirlenen dizinin senaryosu Steven Spielberg’in kızı Sasha Spielberg ve yapımcı John Goldwyn’in kızı Emily Goldwyn tarafından hayata geçirildi. İkili aynı zamanda dizinin başrollerinde de yer alıyor. Geçtiğimiz cumartesi günü yayınlanan ve izleyicilerden olumsuz tepki alan dizinin ilerleyen bölümlerde değişikliğe gidip gitmeyeceği ise merak konusu. Alternatiflerin bolluğundan dolayı kitleleri herhangi bir fikrin arkasından sürüklemenin çok zor olduğu son günlerde, böyle bir proje ne kadar devam eder bilemiyoruz.  
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0