Lollipop HTC Sense 6’da Yerini Aldı

0
0
0
0
0
HTC Sense 6'da, Android’in en yeni sürümü olan ve merakla beklenen Android 5.0 Lollipop görüntülendi. Görseller, arayüz yeniliklerini detaylı şekilde gösteriyor.
HTC Sense 6'da, Android’in en yeni sürümü olan ve merakla beklenen Android 5.0 Lollipop görüntülendi. Görseller, arayüz yeniliklerini detaylı şekilde gösteriyor. Sanıyoruz ki HTC firması sözünde duracak ve bahsetmiş olduğu tarihler arasında Android 5.0 Lollipop sürümünü cihazlarına yayacak.

Global olarak 90 gün içerisinde HTC One M7 ve HTC One M8 telefonlarını da Lollipop güncellemesi ile buluşturağını söyleyen HTC firması, söylenmişliklere göre dağıtıma ilk olarak Google Play Edition sürümler ile başlayacak.

 HTC, Lollipop İle Göz KırpıyorTwitter'da, @LlabTooFeR adlı hesap ile paylaşılan görseller de, HTC Sense 6 arayüzü Android Lollipop ile kullanıcılara görünüyor. HTC One M8 üzerinden alındığı belirtilen görseller, yeni güncelleme Android Lollipop ile ilgili küçük değişikliklere yer verse de, büyük bir değişiklik söz konusu değil gibi.Geride bıraktığımız günlerde ise söylentilere göre, HTC One M8'in yeni Sense 7 arayüzü değil de, Sense 6 arayüzü ile geleceğini iddia ediliyordu.
 

 Lollipop, HTC One M8'e Sense 7'siz Gelecek

Sızıntılara göre, söylentilerin doğrulık payı yüksek ve One M8'ler Android Lollipop'u Sense 6 üzerinden alacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0