Looksery ile Kendinizi Tamamen Değiştirin

0
0
0
0
0
​Looksery isimli uygulama, görüntülü sohbet yaptığınızda çok farklı görünmenizi sağlıyor. Özellikle bayanlar, makyaj yapmalarına gerek kalmadan online iş görüşmelerini rahatlıkla yapabilirler. (erkekler için durum biraz garip olur sanki)
Looksery isimli uygulama, görüntülü sohbet yaptığınızda çok farklı görünmenizi sağlıyor. Özellikle bayanlar, makyaj yapmalarına gerek kalmadan online iş görüşmelerini rahatlıkla yapabilirler. (erkekler için durum biraz garip olur sanki)
 
Uygulama, gerçek zamanlı görüntünüz üzerinde oynamalar yapmanıza olanak sağlıyor. Yüzünüzdeki kırışıklıkları, göz renginizi, yüz hatlarınızı değişmesini sağlayan bu uygulamada, farklı hayvan kafalarını kullanarak ilginç efektler de uygulayabiliyorsunuz.
 
Yüze uygulanan manipülasyonları, bazı fotoğraf uygulamalarından zaten biliyoruz. Fakat bunun online olarak yapılması, uygulamayı biraz daha cazip hale getiriyor.


 
iOS kullanıcıları bu uygulamaya ücretsiz olarak buradan ulaşabilirler. Android kullanıcıları için ne zaman geleceği konusunda bir açıklama şimdilik yok.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0