Vertu'dan Amiral Gemisi

0
0
0
0
0
Lüks cep telefonları üretmesi ile bilinen Vertu, zenginlere hitap eden normal seviye donanımlara sahip telefonlar üretiyordu.
Lüks cep telefonları üretmesi ile bilinen Vertu, zenginlere hitap eden normal seviye donanımlara sahip telefonlar üretiyordu. Fakat akıllı telefon pazarındaki bu hareketlenme onları da harekete geçirmiş olmalı. Normal seviye donanımlardan vazgeçerek çağa ayak uyduran lüks telefon üreticisi, yeni bir modeli ile geliyor.

Genellikle iş dünyasında prestij sahibi insanların tercih ettiği Vertu geçtiğimiz yıl Android dünyasına giriş yaptı. Farklı tasarımlar ile ilgi çeken marka, donanımsal olarak çok iyi olmamasına rağmen yüksek fiyatlarda alıcı buluyordu.

Deri kılıfları, metal tuş takımları ve oldukça ağır yapılarıyla tanıdığımız Vertu modellerine bir yenisi daha ekleniyor. Antutu’da donanım özellikleri görünen bu cihazın tasarımı diğerlerine göre oldukça farklı. Signature Touch adı verilen serinin son ürünü olacak olan bu cihazın fiyatları nasıl olacak bilemiyoruz fakat bu serinin bir önceki modelinde titanyum alaşım ve safir cam kullanılmıştı ve fiyatı 100.000 dolar idi. Donanım özellikleri dışında tasarımda değerli taşlar ve metaller kullanılırsa fiyat 150.000 doları bulabilir.


 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0