• Anasayfa
  • Mobil
  • Lumia 950 XL, Neredeyse iPhone 6s ile Aynı Fiyata Sahip Olacak

Lumia 950 XL, Neredeyse iPhone 6s ile Aynı Fiyata Sahip Olacak

0
0
0
0
0
Microsoft’un bu ay içerisinde duyurmayı planladığı yeni Lumia’ların fiyatları, neredeyse yeni iPhone’lar kadar olacak.
Son birkaç aydır IFA ve Apple etkinliği dahil birçok büyük şirket, yeni akıllı telefonlarını duyurdu. Artık sıra Microsoft’un duyuracağı yeni Lumia’lara geldi.

Microsoft’a yakınlığıyla bilinen WMPU, şirketin bu ay içerisinde (en fazla Ekim ayının ilk haftasında) Lumia 950 ve 950 XL’yi tanıtacağı yönünde açıklama yapmıştı. Biz de bu söylentinin doğru çıkmasını umarak dört gözle Microsoft’un tanıtımı yapacağı tarihi beklemeye koyulduk. 

İki cihazın özellikleri de hemen hemen netlik kazanmıştı, fakat hangi fiyat aralığında geleceğine dair soru işaretleri bulunuyordu. Gelen son bilgiler, aksesuarlarla birlikte özellikle Lumia 950 XL’nin neredeyse iPhone 6s’le benzer fiyata sahip olacağı yönünde. Yalnızca Continuum Dock ünitesi, kablosuz şarj cihazı ve kablosuz hoparlör gibi aksesuarların 200 Euro değerinde olacağı belirtiliyor. (200 Euro çok ciddi bir rakam) Fakat şöyle bir durum da var: Bu aksesuarlar her ülkede olacak mı? Eğer ülke bazında olup ülkemizde satışa sunulmayacaksa en azından 200 Euro’luk bir fiyattan kurtulmuş olacağız. Fakat ‘keşke o aksesuarlar olsaydı da fazla verseydik, böyle bir şeye benzemiyor’ gibi eleştiriler de çıkabilir. (en iyisi duyuru tarihini bekleyelim)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0