• Anasayfa
  • Mobil
  • Lumia McLaren’in Görüntüleri Ortaya Çıktı

Lumia McLaren’in Görüntüleri Ortaya Çıktı

0
0
0
0
0
Lumia McLaren’in Görüntüleri Ortaya Çıktı
​Nokia’nın Lumia serisine ait, üstün sistem özellikleri bulunan bir akıllı telefon görmeyeli uzun zaman olmuştu. Microsoft’un Nokia’yı satın aldıktan sonra Lumia markası üzerinde duran şirket, yeni çıkacak olan Lumia McLaren’in, Lumia 1020’nin devamı niteliğinde olacağı söyleniyor.
Nokia’nın Lumia serisine ait, üstün sistem özellikleri bulunan bir akıllı telefon görmeyeli uzun zaman olmuştu. Microsoft’un Nokia’yı satın aldıktan sonra Lumia markası üzerinde duran şirket, yeni çıkacak olan Lumia McLaren’in, Lumia 1020’nin devamı niteliğinde olacağı söyleniyor.
 
3D dokunmatik ekran üzerinde çalışmalarını sürdüren Microsoft,  McLaren’de ilk kez bu teknolojiyi kullanmak istiyordu. Söylediğimiz gibi Lumia 1020’nin üst seviyesi olarak karşımıza çıkması beklenen McLaren’in prototip görselleri sızdırıldı.
 
Görsellerden anladığımız kadarıyla ayrılmış kamera tuşu ve ön bölümde softkey tuşlar kullanılmış. Ekran çözünürlüğünün 1920 x 1080 olduğu cihazın ekran boyutunun ise 5 inç olacağı söyleniyor. 2 GB RAM’in olduğunu gördüğümüz cihazın projesinin aslında şirket tarafından Temmuz ayında iptal edildiği söylenmiş, sonrasında bir bilgi verilmemişti.
 
Lumia McLaren’le ilgili bilgiler gelmeye devam ettikçe, sizleri diğer sistem özellikleri hakkında bilgilendirmeye devam edeceğiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0